Ne Aramıştınız?

Sinbo’yu Tercih Etmeniz İçin Bir Çok Sebebiniz Var.

Kapıdan Kapıya Teknik Servis hizmeti ile çalışmasında problem yaşadığınız ürünü kapınızdan teslim alıyor ve 10 iş günü içerisinde onarımını yapıp veya yenisi ile değiştirip sizlere tekrar kapınızdan teslim ediyoruz. Call Center ekibimiz ile sizlere en hızlı hizmeti vererek, kullandığınız ürünümüzün her zaman arkadasında olduğumuzu gösteriyoruz.

İşlevsellik ve tasarımı bir arada sunar...

Tamamen hayatınızı kolaylaştıran tasarımlara yer veren Sinbo Küçük Ev Aletleri sizlerin rahatlığını ve evinizin şıklığına uyum sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Az yer kaplayan ürünler sizlerin kolayca taşıması ve saklanması düşünülerek üretilmiştir. Bir çok fonksiyonu bir üründe bulabileceğiniz gibi şıklığı ile de tadıkları kıskandıracaksınız.

Düşük enerji ve yüksek güç sağlayan ürünleri ile Sinbo sizlerin cebini düşünür ve sizleri ekstra masraflar çıkartmaz. Düşük enerji tüketimini, ekolojinin bozulmaması adına yüksek önemle benimser ve korur.

Ekonomi ve tasarruf sağlar...

Teknolojiyi takip eder...

İonizerli ve otomatik kablo sarma özellikli saç kurutma makineri, 3. nesil cyclon toz torbasız süpürge sistemi, %99,9 mikropları öldüren su filtreli süpürge, sadece buhar ile kolay ütü yapabilme özelliği, kendini otomatik kapatan ütüler, 14 ayrı fonksiyona sahip MultiCooker pişirme ürünler bunlardan sadece bir kaçı...

Tüketicimiz tarafından satın alınan ürünün fiyatı ne olursa olsun, tüketicimiz ürün ile ilgili garanti kapsamına giren herhangi bir problem yaşadığından, 0850 811 65 65 Tüketici Danışma Hattımızı ya da 0549 781 6372 numaralı Whatsapp İletişim Hattımızı araması ve yönlendirmelere uyması yeterlidir. Bu süreçten sonra ürününüzü en yakın PTT kargo şubesine giderek firmamıza gönderebilir ve 20 iş günü içerisinde çalışır vaziyette aynı kargo şubesine giderek ürününüzü teslim alabilirsiniz.

Kusursuz bir servis ve destek anlayışı ile çalışır...

Güven ve garanti verir....

Her zaman ürünlerimizin arkadasında duran ve verdiğimiz teknik servis hizmeti ile de bunu kanıtlayan bir Türk markası olmamızın gururunu paylaşıyoruz sizlerle. Ürünlerimiz sizinde bildiğiniz gibi 2 yıl boyunca garantimiz altındadır.